Fabrika čokolade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alias, RTS 2 u 21:00h

2 posters

Ići dole

Alias, RTS 2 u 21:00h Empty Alias, RTS 2 u 21:00h

Počalji  Pritidirektor Pon Avg 03, 2009 8:17 pm

Alias je spijunska serija. Sidni Bristou, od oca Dzeka Bristoua i majke Irine Derevko (ne znam joj lazno ime), regrutovana je kao studentkinja za tajnu organizaciju SD-6 koja se predstavljala kao tajni ogranak CIA, sto naravno nije tacno (napomena: sve sto izgleda da je tako, ovde je suprotno xD). Majka joj je inace bila tajni agent KGB-a, a otac joj je radio za CIA, pa je presao u SD-6 kao dousnik, takoreci izdao je CIA ali Alijansa i Direktorat K to nisu znali. Alijansa podeljena na 12 SD celija po celom svetu je radila kao tajna teroristicko-spijunska organizacija. Jednom je Sidni krenula u potragu za predmetima renesansnog fiktivnog pronalaza i umetnika, Rambaldija (Rambaldi je mesavina Leonarda da Vincija i Nostradamusa). Ceo jedan serijal je ustvari potraga za Rambaldijevim artefaktima i preotimanje istih od Direktorata K. Sidnin glavnokomandujuci, Sloun, toliko je bio opsednut Rambaldijem, da je u zadnjoj sezoni ubio cerku, slucajno, zbog jednog komada papira. Inace Sloun je covek koji samo menja strane, cas je u CIA, cas je sa Petim prorokom i sve tako. Peta sezona se zavrsava ove nedelje (RTS 2 u 21h svaki radni dan). Ako vas jos nesto zanima, pitajte, ili guglajte xD
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Alias, RTS 2 u 21:00h Empty Re: Alias, RTS 2 u 21:00h

Počalji  Laza Pon Avg 03, 2009 11:57 pm

E da, kul je serija, mada od krimi više volim bouns. Dženifer Garner (Sidni) je veoma sehi Very Happy.
Laza
Laza
Moderator
Moderator

Broj poruka : 191
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 29
Lokacija : Niška Banja

http://sites.google.com/site/primerfabrikecokolade/

Nazad na vrh Ići dole

Alias, RTS 2 u 21:00h Empty Re: Alias, RTS 2 u 21:00h

Počalji  Pritidirektor Uto Avg 04, 2009 1:53 am

Mozete cuti da se ja samozadovoljavam na Dzenifer Garner, ali to su samo lazi koje kruze Fabrikom. xD
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Alias, RTS 2 u 21:00h Empty Re: Alias, RTS 2 u 21:00h

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu