Fabrika čokolade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

+4
Tracy
Laza
Pritidirektor
ja
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  Kole Ned Jul 19, 2009 12:50 am

e moze ! Smile mogle bi zene da dolaze kod mene da im kazem iz pasulja kad ce da se udaju,da ispisujem svoje vizije koje dobijam skoro svakodnevno, da zavracam mixu da postigne uspeh kod devojaka(konacno:)
da! Smile

Kole
čovek
čovek

Broj poruka : 52
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 31
Lokacija : Vranje

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  Tracy Ned Jul 19, 2009 12:51 am

Ja se slazem da Kole bude vracara fabrike... Very Happy
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  Pritidirektor Ned Jul 19, 2009 12:55 am

kole, ne teraj me da ti proreknem sudbinu sad odmah xD
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  FromRussiaWithLove Ned Jul 19, 2009 2:33 am

Pritidirektor ::ma brate, tamo dosadno. nema vise sta da se radi. i da, krstarica je keva Very Happy e da, Kole, izvini Very Happy njega upoznadoh kad ga je Jovana banovala na #ekv pa je on ulazio kao "Kurati", sto nije. xD (vracam ti za onuja rec "priti" xD). i da, skoro sve, osim Darije, Milijane, Ane, Sneze i Zeljke, sam upoznao na krstarici xD

Jel imash ti kontakt s Jovanom, nisam je video pola godine, pretpostavljam da me blokirala na msn, a poslala mi je neki mail koji sam tek pre neki dan otvorio, i sad mi pomalo zhao shto sam bio kreten prema njoj ;]
FromRussiaWithLove
FromRussiaWithLove
čovek iz tame
čovek iz tame

Broj poruka : 74
Datum upisa : 13.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  Pritidirektor Ned Jul 19, 2009 2:38 am

ona ti je JZN, a i u kontaktu sam sa njom
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  FromRussiaWithLove Ned Jul 19, 2009 2:56 pm

Pishi na pm, shta je JZN ;]
FromRussiaWithLove
FromRussiaWithLove
čovek iz tame
čovek iz tame

Broj poruka : 74
Datum upisa : 13.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mixa, Laza, ostale clanove ne znam - Page 2 Empty Re: Mixa, Laza, ostale clanove ne znam

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu