Fabrika čokolade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

3 posters

Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Sub Nov 21, 2009 10:26 pm

Hi, ja sam Alexandra, iz Nisa, '94. sam godiste.. I, posto mi je trenuno smor do bola, ja reko' da se predstavim clown i, da potrazim pos'o, ofskorzj. Nadam se da imate jos slobodnih radnih mesta, a ja ne'am nikakvu vezu trenutno, sem koleginice Miss Dugmence..s kojom idem u odeljenje..Smile I mng je volim! Anyway, slusam Metal, Rock i sve ostalo sto mi padne pod ruku, a sto ne vodi poreklo iz Granda.=D Muzika mi je jedna od najbitnijih stvari medju svim svetovima, ali, naravno, ovde je rec o cokoladama [sto je isto bitan faktor u mom zivotu Very Happy ]. Volim sve vrste cokolada, najvise *Najlepse Zelje* i *Krem Bananice*..^^ Nisam bas upucena u to kakve vi pravite, ali dok god su cokoladne, dobro je!xD So, Keep Up The Good Work, And, Don't Forget To *USE THE MUSIC AS A WEAPON!!*
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Uto Nov 24, 2009 6:07 pm

Ok, dakle, dobro ti nama dosao. Prvo se privikni na miris, a onda te posaljemo mi kod Mladje da nam skuvas jednu kavu, dobru, tursku, i, sa sve ratluk, da nam doneses da probamo. Ako ti valja kava, onda moz' i da budes kafe kuvar(ica), a ako ne, nacice se neka cetka, da glancas podove.
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Sre Nov 25, 2009 1:07 pm

Pa, polako..sve svojim tokom.. I zensko sam, ako nisi primetio!! A, zar ne bih odma' mogla da budem nesto, kao, da oblikujem koliacice il' tako nesto?=P I, je l' moram da pisem molbu za pos'o, il' sta? I kome da se obratim? Tebi?:-P
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Čet Nov 26, 2009 12:15 am

A-ha. Zensko si... Zato sam ja iz prvog puta mislio da si gej... Kolacice? Kakve kolacice? Mi nismo bake pa da pravimo kolacice. Mi pravimo COKOLADU! Mozda bi mogla da pravis cokolade, tj da pises recepte... Posalji mi jedan recept preko poruka za neku tvoju cokoladu ((izmisli recept)).
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Čet Nov 26, 2009 1:16 pm

Ma bravo! Pa umes li da citas, brate?? Pise *Ja sam ALEXANDRA*.:p Nebitno.... Pa otkud ja znam sta pravite, ja mislila sve sto je cokoladno..xD Mora neko malo vise da me uputi u ovo sve....xP
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Čet Nov 26, 2009 1:18 pm

A, da, nisam pitala da pravim kolacice, nego da ih oblikujem!xD
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Tracy Pet Nov 27, 2009 9:16 pm

Moze meni da brise dupe?xD Ne znam zasto sam ovo rekla!xD
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Sub Nov 28, 2009 12:27 am

Pa moze Andriana da te upitu, ona nam je bila kuvarica, zna ona kako se to radi Smile A ti sto trazis dupe brisca, evo ti plata pa si kupi WC papir u listicima Razz
/me daje platu Tracy
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Sub Nov 28, 2009 5:06 pm

Dobro.. Ali, Moras Da Mi Kazes Koja Su Slobodna Radna Mesta, Sem Cistacice I Tkt..Razz Msm, Nije U redu Da Jedna Metalka Cisti Podove X_x.. Sad BTW, Rock On!\m/ Very Happy
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Sub Nov 28, 2009 5:09 pm

Danas je sve u redu, pa i to da je sve u redu je tako u redu da urednije od toga ne moze da bude. Jel ti to u redu? A za poziciji sam ti rek'o ako hoces da budes kuharica tj da pravis cokolade i slicno, napisi mi dva recepta.
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Tracy Sub Nov 28, 2009 5:17 pm

Ma ja necu papir!xD Ja ocu dupe-brisaca!xD Hahahahaha! I jedan Ipod!
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Sub Nov 28, 2009 8:36 pm

Trazi od tamnog coveka, cuo sam da deli poklone.
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Tracy Sub Nov 28, 2009 9:04 pm

Nije on deda mraz...to se ne deli tek tako...
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Uto Dec 01, 2009 4:02 pm

E, Tracy, pig mng ti 'oces, Evil or Very Mad ne pali se tol'ko! A, za Pritidirektora moze recepti, samo kad budem imala vremena da ih nadjem, bas sam Busy u zadnje vreme..study A, je l' treba da ih napisem tamo gde su ostali recepti, il' samo ovako? Razz
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Pritidirektor Sre Dec 02, 2009 1:59 am

Da ih lepo posaljes meni, pa cu ja lepo to da isporbam, pa cu ti reci. A inace, Tracy je veci rang od tebe, tako da spusti ton. Nije lepo govoriti tako nekome ko ima jake veze.
/me se pokvareno smeje
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  AlexDevastation Sre Dec 02, 2009 2:52 pm

A, Ok, Samo Da Nadjem Vremena.. Smile
AlexDevastation
AlexDevastation
čovek
čovek

Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Niš

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Tracy Sre Dec 02, 2009 2:55 pm

Muhahahahahah!xD
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone! Empty Re: Hellowwwwwwwwwwww..... To Everyone!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu