Fabrika čokolade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cudan mail koji su primili svi

2 posters

Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Pritidirektor Čet Sep 24, 2009 10:51 am

Dragi radnici, nema mesta za paniku ako ste primili onaj mail od Mede, naravno osim ako niste u onih 99% koji su prebegli tamo i za koje Meda, kako ja i Laki saznajemo, sprema neko veeeeliko iznenadjenje (veliko kao njegov stomak Twisted Evil ). Naravno, kao sto nas je Meda sve zamolio, tako cemo i mi opet sve da vas zamolimo da budete malo aktivniji. Ja znam da je sada SEKA, i znam da je svima tesko da rade bez plate, ali ako se malo vise potrudidete, mozda do kraja godine i zaradite neki dinar (ovo ce se ispuniti samo ako uvedemo ostavljanje kucnih adresa pri zaposljavanju). Naravno, za sve one koji nisu do sad primili mail (mada mislim da ih nema), evo njegova kopija, odobrena od Mede:

Korisnici, administratori, Lazo, Mikso, kao što vidite Fabrika je sve manje posećenija. Naša istraživanja kažu da je tamo negde, iza sedam ulica i sedam kvartova od nas, otvorena fabrika pekole (mešavine pepsija i koka kole) i da se veći deo našeg stručnog kadra (čistačice, kuharice i slično) preselio kod njih. Zašto, pitate se svi? Zato, kako oni kažu, tamo se više radi. E, pa, neće moći to tako! Oni nama da kradu radnike! Jes', kako da ne. Hajdemo da im i mi pokažemo da može i kod nas više da se radi! Hajdemo narode! Svi u Fabriku, svi na forum, da postujete! Da oživi i Fabrika malo, a ne da tamo prodaju neku pekolu, da truju ljude više od nas. Ne može to tako bre!

S poštovanjem,

Vaš Čokoladni meda - surovi admin


p.s. Delim autograme svakog dana od 19h do 19:01h.


I da, dobio sam obavestenje da ce Meda od sada deliti svakim danom autograme u vreme kad on bude mogao, ne bas u ovo specificirano vreme, tako da se ne ustrucavajte (kontiktirati mene ili Lakija za autograme, Meda ne voli da prica sa obicnim smrtnicima). Tako da narode, kao sto jedan nas glavni direktor rece "Svi u Fabriku, svi na forum, da postujete!"

Iskreno vas, najomiljeniji Pritidirketor
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Tracy Čet Sep 24, 2009 11:38 am

Hahahaha...ja ocu autogram od Mede...ali da ima cokoladna slova...(: I ovo se ne odnosi na mene,ja radim ovde ko crnac,nikad nisam dobila nikavu pohvalu,a kamoli platu...ali ja se ne zalim...xD hahahaha...Erm,da vas pitam sad nesto...:p Mogu li da dobijem posao "nadgledanja farbike"???Ili kako se vec to zove...ono imas kabinet,sa monitorima i gledas ko sta radi....xD hahhaha...smaram se bre u svom kabinetu,dosadno mi...samo sastavljam neke liste...a niko ne narucuje pesme...:/
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Pritidirektor Čet Sep 24, 2009 11:48 am

Tracy ::Hahahaha...ja ocu autogram od Mede...ali da ima cokoladna slova...(: I ovo se ne odnosi na mene,ja radim ovde ko crnac,nikad nisam dobila nikavu pohvalu,a kamoli platu...ali ja se ne zalim...xD hahahaha...Erm,da vas pitam sad nesto...:p Mogu li da dobijem posao "nadgledanja farbike"???Ili kako se vec to zove...ono imas kabinet,sa monitorima i gledas ko sta radi....xD hahhaha...smaram se bre u svom kabinetu,dosadno mi...samo sastavljam neke liste...a niko ne narucuje pesme...:/


cekaj da razmislim.... NE!? Ako zelis prekvalifikaciju, mozes je dobiti, ali samo kao cistacica ili neki nizi rang. Ti imas veliki rang u fabrici, i ne seri da se smaras xD
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Tracy Čet Sep 24, 2009 12:43 pm

Hahaha...a sta je prekvalifikacija?(: Hahahaha...pa nemam vise koje liste da pravim...I otkud ti znas da se ja ne smaram?!
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Pritidirektor Čet Sep 24, 2009 9:11 pm

Tracy ::Hahaha...a sta je prekvalifikacija?(: Hahahaha...pa nemam vise koje liste da pravim...I otkud ti znas da se ja ne smaram?!

pa veci deo dana provodis u skoli, tako da i ne dolazis ovde tako cesto. a prekvalifikacija je kad predjes sa jednog mesta na drugo a pritom ti se i poveca znanje (ugradjujemo silikonske misice i vestacke perike da bi glava izgledala veca tj da bi ti se povecalo "znanje" xD)
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Tracy Čet Sep 24, 2009 9:42 pm

Aha,znaci tako....sad sam se naljutila...:/ Pa pogledaj koliko ja postova imam,a koliko drugi ...i opet ja ne dolazim.../me je u strajku!
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Cudan mail koji su primili svi Empty Re: Cudan mail koji su primili svi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu