Fabrika čokolade
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam)

2 posters

Ići dole

Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam) Empty Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam)

Počalji  Tracy Sre Nov 04, 2009 10:47 am

E, ja necu da se igram toga i da nosim masku...ali kad bude bila svadba,cu da nakacim ja onaj peskiric na retrovizor...ovako jok!I da li to znaci da nema vise erm...fizickih kontakta u fabrici?:/
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam) Empty Re: Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam)

Počalji  Pritidirektor Sre Nov 04, 2009 12:19 pm

Tracy ::E, ja necu da se igram toga i da nosim masku...ali kad bude bila svadba,cu da nakacim ja onaj peskiric na retrovizor...ovako jok!I da li to znaci da nema vise erm...fizickih kontakta u fabrici?:/

Naravno da znaci. MIslim mozete vi da se ljubakate ali nosite masku, i mozete vi da se vatate za rucice i ostale spolne udove, ali nosite rukavice! Izvinite, ali to je cena koju svi morate da platite, 50 dinara*. xD







*na dnevnoj osnovi
Pritidirektor
Pritidirektor
Moderator
Moderator

Broj poruka : 237
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : kada radim, planine Skotske, kada ne radim, odmaram su u lepom mi Nisu

Nazad na vrh Ići dole

Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam) Empty Re: Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam)

Počalji  Tracy Čet Nov 05, 2009 6:43 pm

Jebes ti taj virus...bitno je da se mi svi vooolimooooooo!Very Happy
Tracy
Tracy
DJ
DJ

Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.07.2009
Godina : 30
Lokacija : Smederevo

Nazad na vrh Ići dole

Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam) Empty Re: Svinjski grip mail koji su svi primili (pretpostavljam)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu